Aktualności grupa VI

Czas pracy oddziału: 8.00 - 17.00

Religia:  pon. wt.: 13.30 - 14.00

Uwaga Rodzice – Grupa VI

W dniu 09.10.2019r. (środa) planowana jest wycieczka do drukarni przy ul. Stradomskiej 4 – (przejazd tramwajem), gdzie dzieci dowiedzą się, jak powstaje książka oraz na czym polega praca drukarza. Wyjście z przedszkola o godz. 9.00, planowany powrót około godz. 12.15.

W związku z tym prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu najpóźniej do godz. 8.00, żeby spokojnie zdążyły zjeść śniadanie.

* Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do warunków pogodowych!

W dniu 15.10.2019r. (wtorek) planujemy wycieczkę do Muzeum Inżynierii Miejskiej, gdzie dzieci wezmą udział w lekcji warsztatowej „Miasto Przyszłości” – rozwiną umiejętności myślenia kreatywnego oraz wyobraźni przestrzenne, m.in. skonstruują budowlę z dużych klocków.

Czas trwania zajęć: 10.00 – 11.00. Wyjście z przedszkola o godz. 9.00, planowany powrót około godz. 12.00.

* Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do warunków atmosferycznych!

SZANOWNI RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY VI

1 października 2019 na godz. 9.30. grupa VI wychodzi do Filii nr 40 Biblioteki Kraków

przy ul. Łużyckiej 55 na zajęcia wprowadzające w korzystanie z zasobów biblioteki,

zachęcające do czytelnictwa.