Aktualności grupa III

mgr Elżbieta Prusak

Czas pracy oddziału:  8.00 - 16.30

Ogłoszenia

8 października 2019 na godz. 10.00 wychodzimy do Filii nr 40 Biblioteki Kraków przy ul. Łużyckiej 55 na zajęcia „Poranek w bibliotece – bajki dla dzieci”.

Przypominamy, iż od miesiąca października dzieci przynoszą zabawki tylko w piątek (jedna zabawka!). Bardzo prosimy, aby zwracać uwagę jaką zabawkę dziecko zabiera do przedszkola (bez ostrych zakończeń, bez małych elementów itp.)

DRODZY RODZICE!!

Zachęcamy do czytania bajek na terenie naszego przedszkola w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” (zapraszamy mamusie, tatusiów, babcie,

dziadków, ciocie, wujków lub starsze rodzeństwo). Jeżeli ktoś z Państwa jest chętny do przeczytania bajki, należy to zgłosić paniom w grupie (wtedy

wspólnie ustalimy termin i godzinę).

Zachęcamy także do współudziału w organizacji zajęć edukacyjnych dla dzieci poprzez zapoznawanie dzieci ze swoim zawodem lub pasją w

ramach akcji „Mój zawód - moja pasja”. Chętni rodzice proszeni są o zgłoszenie się do pań w grupie (wtedy wspólnie ustalimy termin i godzinę zajęć).