background
logotype

Aktualności grupa III

 Nauczyciele:

mgr Magdalena Gołąb

mgr Maria Zygma - Doktorowicz

 Czas pracy oddziału:  8.00 - 16.00

 

 

  

Ogłoszenia

 

Drodzy Rodzice!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi z grupy III na zajęcia integracyjne pt. „Zabawy Wielkanocne”. Spotkanie odbędzie się 15.04.2019 r. (w poniedziałek) o godzinie 15.45. Prosimy o wygodny strój i obuwie.

Dziękujemy.


5 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00, grupa III weźmie udział w spotkaniu z  Tadeuszem Ziętarą, artystą malarzem i grafikiem. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedzą się m. in.:, czym zajmuje się artysta malarz; jakich potrzebuje narzędzi do pracy; czym różnią się barwy podstawowe od niektórych barw pochodnych; jak w prosty sposób namalować drzewo i krajobraz.


W dniu 20.03.2019 (środa) planowana jest wycieczka na warsztaty przyrodnicze pt. „Zanurzenie Marzanny” w Parku nad Drwinką. Wyjście z przedszkola ok. godziny 9.15, powrót ok. godziny 11.30 na obiad. Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody. Zgodę na udział dziecka w wycieczce Rodzic podpisuje u nauczyciele na grupie. 


W dniu 14.03.2019 r. (czwartek) na godz. 9.30 wybieramy się do Centrum Kultury Podgórza – Piaskownica na warsztaty pt. „Podróż pewnej kanapki”. Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody.


Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na zajęcia integracyjne pt. „Zabawy Andrzejkowe”, które odbędą się 26.11.2018 r. (w poniedziałek) o godzinie 16.00. Prosimy o wygodny strój i obuwie. W tym dniu obchodzić będziemy również Światowy Dzień Pluszowego Misia. Prosimy o przyniesienie przez przedszkolaków na zajęcia swojego ulubionego pluszaka. 


 5 listopada obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu bierzemy udział w zabawach i quizach związanych ze znajomością znanych bajek z literatury dziecięcej.


 W dniu 1.10.2018 roku, naszą grupę odwiedziła mama Kacperka, która czytała dzieciom bajki. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki pt. „Brzydkie kaczątko” i „Królowa śniegu”. Serdecznie dziękujemy mamie Kacperka za poświęcony czas i włączenie się w życie grupy. Zapraszamy również pozostałych rodziców do czytania dzieciom bajek. 

2019  Samorządowe Przedszkole nr 163 w Krakowie   globbers joomla templates